/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

09.09.2019

BÍLÝ NEBO ČERNÝ KUCHYNSKÝ PANEL

V tomto případě namísto světlých barev a ryze bílé barvy převládá černá, bordó, tmavě modrá a zelená.Černá kuchyň je úplně nový trend – naprostý protiklad skandinávské bílé.  S čím kombinovat černou barvu, abychom se vyhnuli pocitu tíhy a úzkosti? Jak vybrat perfektní doplňky? 

více
26.08.2019

Hodiny na skle vyberte si svůj

Hodiny na skle mají mnoho nesporných výhod, díky kterým vám budou dobře sloužit dlouhá léta. Kromě estetických vlastností jsou trvanlivé, takže jim nevadí horká pára vařených jídel, ale i náhodný náraz do ciferníku

více
12.08.2019

Akrylové nebo skleněné kuchyňské panely

Renovace kuchyní to je těžký oříšek, zvláště pokud plánujete nejen výměnu kuchyňského vybavení, ale i nábytku a obkladů. Často se nás ptáte, které kuchyňské panely si zvolit – akrylové nebo skleněné? Které jsou trvanlivější, odolnější vůči špíně a prachu a blízkosti tepelného zdroje.

více
19.07.2019

Akrylové jaro

Akrylové obrazy jsou univerzální dekorací pro interiéry. Je to ozdoba, která v okamžiku změní charakter místnosti. Hodně návrhů akrylových obrazů se dokonale hodí pro jarní uspořádání. Květiny nebo motivy se sytou zelení na pozadí jsou vhodné do každé místnosti, počínaje obývacím pokojem, a jídelnou a ložnicí konče.

více
09.07.2019

SKLENĚNÝ KUCHYŇSKÝ PANEL – MODERNÍ INTERIÉROVÁ VÝZDOBA

Dekorování kuchyně je pro nás velmi často komplikované.
V omezeném prostoru musíme dbát na vhodnost barev a materiálů. Nechceme přece udělat chybu při vytváření pro nás tak důležitého interiéru.
Vzhledem k činnostem, které v kuchyni vykonáváme, musí být materiály, které použijeme, odolné vůči vodě a vlhkosti.

více
20.05.2019

Jaro v interiérovém designu

Jaro je roční období, které nemůžeme nemít rádi. S přílivem vitality si stanovujeme nové cíle a výzvy. Vše se nám zdá být jednodušší a reálnější. Dokonce nás neděsí ani úklid, který se pojí s tímto ročním obdobím.

více