/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

14.11.2019

Nástěnné hodiny – skleněné nebo tradiční?

Nástěnné dekorace jsou základem nejen moderního domova. Prázdné, nevyzdobené zdi jsou spojovány s nepřátelským, drsným místem. Ačkoli nejčastěji jako nástěnné dekorace jsou voleny obrazy, zrcadla nebo tapety, stojí za to si prohlédnout nástěnné hodiny, které výrazně zlepší kvalitu vašeho každodenního života.

více
04.11.2019

Nejlepší nápady na výzdobu kuchyně při příležitosti Halloweenu

 Halloween byl doposud považován za typicky americký svátek – právě tam se zrodila myšlenka ovládnutí strachu, nočních můr a čarodějnic pomocí smíchu a sladkostí. V tomto jedinečném dni v roce můžete čelit svému strachu a přestrojit se za čarodějnici, upíra či zombie, a zároveň se skvěle bavit s přáteli.

více
17.10.2019

Nápady pro kuchyňskou zeď v říjnu

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky. 

více
04.10.2019

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. 

více
09.09.2019

BÍLÝ NEBO ČERNÝ KUCHYNSKÝ PANEL

V tomto případě namísto světlých barev a ryze bílé barvy převládá černá, bordó, tmavě modrá a zelená.Černá kuchyň je úplně nový trend – naprostý protiklad skandinávské bílé.  S čím kombinovat černou barvu, abychom se vyhnuli pocitu tíhy a úzkosti? Jak vybrat perfektní doplňky? 

více
26.08.2019

Hodiny na skle vyberte si svůj

Hodiny na skle mají mnoho nesporných výhod, díky kterým vám budou dobře sloužit dlouhá léta. Kromě estetických vlastností jsou trvanlivé, takže jim nevadí horká pára vařených jídel, ale i náhodný náraz do ciferníku

více