/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

26.10.2018

Obrazy na skle – business

Obrazy na skle se vyznačují jedinečnou čistotou a elegancí. Třpytivé sklo a minimalistický design tvoří dohromady výjimečnou nástěnnou dekoraci. Díky své prezentaci dobře zdůrazňují profesionalitu a modernost dané firmy nebo kanceláře. Právě moderní design, vytvářený skleněnými dekoracemi, je jednou z mnoha základních předností tohoto typu obrazů.

více
19.10.2018

Náboženství a svátky na plátně canvas

Obrazy tištěné na plátně canvas s náboženskou a sváteční tématikou je nápad nejen pro příležitostné, ale také trvalé, nostalgické dekorace stěn v našich domovech. Dekorace, které zavěšujeme, a používáme několikrát v roce, nebo i po celý rok.

 

více
03.10.2018

Moderní skleněné kuchyňské panely

Zvířata byla vždy přítomna v našich domovech. Avšak dnes se zaměříme na tvory, jejichž životním prostředím jsou vodní nádrže. Velmi často se v našich pokojích a kuchyních nacházejí akvária s rybičkami. Zvykli jsme si na takový pohled, ale ne každý si může dovolit akvárium plné různých krásných rybiček. Naštěstí máme způs

více
19.09.2018

Dětský pokoj – akrylové dekorace

Zařizování vysněného dětského pokojíčku je potěšením pro každého rodiče. Výběr správného nábytku, barev, nebo vhodné tapety na stěnách toť není vše. Dříve nebo později si všimneme, že v pokojíčku, který měl

více
15.03.2018

Kuchyň ve skleněných panelech

Skleněné panely do kuchyně jsou alternativou pro obklady, které ještě nedávno převládali v našich domovech. Kuchyňské panely dnes úspěšně bojují o titul nejoblíbenější dekorace v kuchyni.

více
15.03.2018

Obrazy na skle - nová forma dekorace

Dekorativních výrobků na trhu je čím dál více. Jsou čím dál pěknější, více nápadité a zajímavé. Návrháři nás překvapují nejen novými vzory, úpravou povrchu, kombinováním barev nebo stylů. Co je stejně důležité, přináší také nové formy dekorace. Jednou z nich jsou obrazy na skle.

více