/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

31.01.2020

Skleněné obrazy vs. obrazy na plátně

Nástěnné obrazy jsou dekorací, která byla řadu let ozdobou našich interiérů. Tradiční obrazy pomalu ustupují moderním formám. Kterou z nich si vybrat? Skleněné obrazy nebo obrazy na plátně?

více
13.01.2020

Vzorované kuchyňské panely – trendy 2020

I když nejnovější trendy zdánlivě zažívají návrat k tlumeným, klidným tónům, detailem, který překoná neutrální a tmavé barvy budou odvážné vzory. Obzvlášť dobře se v této sezóně vyjímají vzorované kuchyňsk

více
17.12.2019

Samolepka na dveře do koupelny – výjimečný dárek na Vánoce!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak můžete vyzdobit dveře do koupelny? Není to snadný úkol – je to místo, kde neustále působí vysoké teploty a vlhkost. Proto je jistě většina z vás překvapena, když se dozví, že existují působivé samolepky na dveře do koupelny.

 

více
29.11.2019

Vánoční dekorace do kuchyně

Předvánoční období je nejhezčím obdobím roku. Tmavé večery osvětlují krásné vánoční ozdoby, v obchodech se objevují inspirace a nápady na originální dárky a my prohledáváme stránky s recepty, abychom si vybrali ty nejlepší a překvapili naše hosty. 

více
14.11.2019

Nástěnné hodiny – skleněné nebo tradiční?

Nástěnné dekorace jsou základem nejen moderního domova. Prázdné, nevyzdobené zdi jsou spojovány s nepřátelským, drsným místem. Ačkoli nejčastěji jako nástěnné dekorace jsou voleny obrazy, zrcadla nebo tapety, stojí za to si prohlédnout nástěnné hodiny, které výrazně zlepší kvalitu vašeho každodenního života.

více
04.11.2019

Nejlepší nápady na výzdobu kuchyně při příležitosti Halloweenu

 Halloween byl doposud považován za typicky americký svátek – právě tam se zrodila myšlenka ovládnutí strachu, nočních můr a čarodějnic pomocí smíchu a sladkostí. V tomto jedinečném dni v roce můžete čelit svému strachu a přestrojit se za čarodějnici, upíra či zombie, a zároveň se skvěle bavit s přáteli.

více