/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ

13.03.2019

Nápady na předělávku kuchyně – skleněné panely

Už jste někdy přemýšleli o vzhledu vaší kuchyně? Jaký bude vhodný styl? Jaké barvy zvolit? Jaký může mít skleněný kuchyňský panel vliv na váš každodenní život? V naší galerii skleněných kuchyňských panelů můžete najít mnoho různých motivů, které zcela jistě obohatí vzhled vaší kuchyně.

více
16.01.2019

Dům v zimě – akrylové obrazy

Akrylové obrazy s tematikou pokrmů a nápojů jsou dekorací určenou pro takové místnosti, jako jsou: obývací pokoje, kuchyň, jídelna, a dokonce i ložnice. Naše jednobarevné stěny můžeme snad

více
03.12.2018

Pokrmy a nápoje na skleněných kuchyňských deskách

Krájecí desky mohou být ozdobeny mnoha zajímavými vzory. Dnes jsme speciálně pro vás zvolili kategorii „pokrmy a nápoje“, která se skvělé hodí pro skleněné kuchyňské desky.
Barevná krájecí deska se vzory pokrmů a nápojů je skvělým nápadem na zpestř

více
26.10.2018

Obrazy na skle – business

Obrazy na skle se vyznačují jedinečnou čistotou a elegancí. Třpytivé sklo a minimalistický design tvoří dohromady výjimečnou nástěnnou dekoraci. Díky své prezentaci dobře zdůrazňují profesionalitu a modernost dané firmy nebo kanceláře. Právě moderní design, vytvářený skleněnými dekoracemi, je jednou z mnoha základních předností tohoto typu obrazů.

více
19.10.2018

Náboženství a svátky na plátně canvas

Obrazy tištěné na plátně canvas s náboženskou a sváteční tématikou je nápad nejen pro příležitostné, ale také trvalé, nostalgické dekorace stěn v našich domovech. Dekorace, které zavěšujeme, a používáme několikrát v roce, nebo i po celý rok.

 

více
03.10.2018

Moderní skleněné kuchyňské panely

Zvířata byla vždy přítomna v našich domovech. Avšak dnes se zaměříme na tvory, jejichž životním prostředím jsou vodní nádrže. Velmi často se v našich pokojích a kuchyních nacházejí akvária s rybičkami. Zvykli jsme si na takový pohled, ale ne každý si může dovolit akvárium plné různých krásných rybiček. Naštěstí máme způs

více