Hodiny na skle

 

Hodiny na skle jsou klasickou nástěnnou dekoraci ve zcela moderním vydání. Dostupné v různých rozměrech a tvarech se mohou stát centrální dekoraci místnosti. Široký výběr originálních potisků zaručuje, že si každý najde dekoraci hodící se dokonale ke stylu daného interiéru.

Kromě možnosti zjistit aktuální čas jsou skleněné hodiny jedinečnou ozdobou stěn v různých místnostech. Úspěšně je lze použit jak v domácích interiérech, mj. obývacích pokojích, kuchyních, předsíních, ložnicích, tak i v nebytových prostorech a kancelářích. Jejich originální a výrazný potisk oživí barvu každé stěny a bude dokonale navazovat na jiné nástěnné dekorace.

Nabídka zahrnuje čtvercové skleněné hodiny (30 × 30 cm), kulaté skleněné hodiny (⌀ 30 cm) a obdélníkové skleněné hodiny (30 × 60 cm). Každý druh je dostupný v široké škále zajímavých motivů a je vyroben z extrémně odolného materiálu. Právě toto ve spojení s důrazem na nejmenší detaily dovolilo nejen vytvořit jedinečnou vizuální rovinu, ale i vysokou pevnost těchto dekorací. Výsledkem je, že se jedná o jedny z nejodolnějších nástěnných dekorací.

Díky výrazným ručičkám a indexům v podobě arabských číslic budou skleněné hodiny vždy přesně ukazovat aktuální čas, dokonce i v tmavých barvách. Nabízené motivy dokonale doplňují interiéry v různých stylech mj. v průmyslovém, modernistickém, rustikálním, vintage nebo skandinávském stylu. Skleněné hodiny s krajinou se dokonale hodí pro umístění v moderních interiérech a také jsou skvělým dárkem pro milovníky dalekých cest. Dekorace s motivem ovoce nebo zeleniny předčí dokonale uspořádání každé kuchyně, a ty se vzorem lékárenských sladkostí zapadnou do prostředí každé pekárny nebo cukrárny. Pro příznivce poněkud střídmějších dekorací jsou připraveny návrhy s minimalistickými vzory, např. napodobujícími vzhled dřeva nebo vyznačujícími se metalickým zbarvením. Skleněné hodiny s květinovými vzory se budou perfektně hodit do jasných místností v domácnosti a také v čekárnách nebo v kancelářích.

Nabízené nástěnné dekorace nejsou jen zárukou bezproblémového fungování a spolehlivého provedení. Skleněné hodiny jsou především působivou výzdobou různých místností. Bohatý výběr potisků umožňuje jejich přizpůsobení nejen charakteru dané výzdoby, ale také vkusu nebo koníčkům členů domácnosti.