/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ strana 2

20.05.2019

Jaro v interiérovém designu

Jaro je roční období, které nemůžeme nemít rádi. S přílivem vitality si stanovujeme nové cíle a výzvy. Vše se nám zdá být jednodušší a reálnější. Dokonce nás neděsí ani úklid, který se pojí s tímto ročním obdobím.

více
18.04.2019

Velikonoce na skle

Všechny dekorace nemusí zdobit interiér po celý rok. Kromě sezónních detailů se atraktivně prezentují i nevšední sváteční dekorace. Jejich život je krátký, vydrží obvykle několik dní nebo týdnů. Velikonoční motivy se prezentují mimořádně vytříbeně na skleněných obrazech.

více
13.03.2019

Nápady na předělávku kuchyně – skleněné panely

Už jste někdy přemýšleli o vzhledu vaší kuchyně? Jaký bude vhodný styl? Jaké barvy zvolit? Jaký může mít skleněný kuchyňský panel vliv na váš každodenní život? V naší galerii skleněných kuchyňských panelů můžete najít mnoho různých motivů, které zcela jistě obohatí vzhled vaší kuchyně.

více
16.01.2019

Dům v zimě – akrylové obrazy

Akrylové obrazy s tematikou pokrmů a nápojů jsou dekorací určenou pro takové místnosti, jako jsou: obývací pokoje, kuchyň, jídelna, a dokonce i ložnice. Naše jednobarevné stěny můžeme snadno vyzdobit kuchyňskými motivy, které svým ztvárněním na akrylových obrazech obohatí vzhled kuchyně a poskytnou jí mnohem více pozitivní energie.

více
03.12.2018

Pokrmy a nápoje na skleněných kuchyňských deskách

Krájecí desky mohou být ozdobeny mnoha zajímavými vzory. Dnes jsme speciálně pro vás zvolili kategorii „pokrmy a nápoje“, která se skvělé hodí pro skleněné kuchyňské desky.

více
26.10.2018

Obrazy na skle – business

Obrazy na skle se vyznačují jedinečnou čistotou a elegancí. Třpytivé sklo a minimalistický design tvoří dohromady výjimečnou nástěnnou dekoraci. Díky své prezentaci dobře zdůrazňují profesionalitu a modernost dané firmy nebo kanceláře. Právě moderní design, vytvářený skleněnými dekoracemi, je jednou z mnoha základních předností tohoto typu obrazů.

více