/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.CZ strana 2

17.10.2019

Nápady pro kuchyňskou zeď v říjnu

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky. 

více
04.10.2019

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. 

více
09.09.2019

BÍLÝ NEBO ČERNÝ KUCHYNSKÝ PANEL

V tomto případě namísto světlých barev a ryze bílé barvy převládá černá, bordó, tmavě modrá a zelená.Černá kuchyň je úplně nový trend – naprostý protiklad skandinávské bílé.  S čím kombinovat černou barvu, abychom se vyhnuli pocitu tíhy a úzkosti? Jak vybrat perfektní doplňky? 

více
26.08.2019

Hodiny na skle vyberte si svůj

Hodiny na skle mají mnoho nesporných výhod, díky kterým vám budou dobře sloužit dlouhá léta. Kromě estetických vlastností jsou trvanlivé, takže jim nevadí horká pára vařených jídel, ale i náhodný náraz do ciferníku

více
12.08.2019

Akrylové nebo skleněné kuchyňské panely

Renovace kuchyní to je těžký oříšek, zvláště pokud plánujete nejen výměnu kuchyňského vybavení, ale i nábytku a obkladů. Často se nás ptáte, které kuchyňské panely si zvolit – akrylové nebo skleněné? Které jsou trvanlivější, odolnější vůči špíně a prachu a blízkosti tepelného zdroje.

více
19.07.2019

Akrylové jaro

Akrylové obrazy jsou univerzální dekorací pro interiéry. Je to ozdoba, která v okamžiku změní charakter místnosti. Hodně návrhů akrylových obrazů se dokonale hodí pro jarní uspořádání. Květiny nebo motivy se sytou zelení na pozadí jsou vhodné do každé místnosti, počínaje obývacím pokojem, a jídelnou a ložnicí konče.

více