Skleněné panely do kuchyně

Skleněné panely do kuchyně jsou již nějakou dobu nejoblíbenější formou dekorace stěn v kuchyni. Stále častěji se vzdáváme tradičních obkladů nebo mozaiky na stěnách a nahrazujeme je právě kuchyňskými panely. Také bytoví designéři si všimli jejich vizuálních a funkčních předností. Proto v moderním designu jsou právě panely do kuchyně převládající dekoraci této místnosti.

Jejich nezpochybnitelnou předností je možnost využití téměř jakékoli motivu a vzoru, na rozdíl od tradičních obkladů, které nás omezují jen na vzory, které jsou k dispozici v obchodech. V případě kuchyňských panelů si můžete vybírat ze stovek motivů, které jsou k dispozici na webu tulup.pl. Jsou to mj. fotografie krajiny, květin, umění, zvířecí motivy, atd. Díky tomu může stěna v naší kuchyni získat jedinečný charakter. Kromě toho digitální potisk zajišťuje přesnou reprodukci barev a všech detailů. Právě syté barvy, s leskem, který dává sklo, způsobují, že kuchyňské panely na skle jsou velmi efektním designovým prvkem stěn.

Kuchyňské panely z našeho obchodu jsou dostupné v několika velikostech, takže si můžete snadno najít vhodný panel pro svou stěnu. Velmi důležité je také snadné mytí a udržování v čistotě. Už si nemusíte dělat starosti se špinavými spárami. Jelikož používáme tvrzené sklo, panely jsou velmi trvanlivé a odolné vůči mechanickému poškození.

Skleněné desky musí být od plynového sporáku vzdáleny minimálně o 20 cm

Prohlédněte si naši galerii skleněných panelů do kuchyně