/ Pro zákazníky / Blog

Nápady na předělávku kuchyně – skleněné panely

 

Už jste někdy přemýšleli o vzhledu vaší kuchyně? Jaký bude vhodný styl? Jaké barvy zvolit? Jaký může mít skleněný kuchyňský panel vliv na váš každodenní život?
V naší galerii skleněných kuchyňských panelů můžete najít mnoho různých motivů, které zcela jistě obohatí vzhled vaší kuchyně.


1. KUCHYŇSKÝ SKLENĚNÝ PANEL VESNICE, VENKOVSKÁ KRAJINA, UMĚLECKÁ DÍLA, JARO
Uklidňující pohled na krásnou vesnici. Lehce zatažená modrá obloha, bílé chaloupky se slaměnými střechami, jezero, u něhož se procházejí kachny, a všude zeleň – to je jen pár věcí, které oživují tento obraz. Takový skleněný panel se dokonale hodí do útulných nebo bílých kuchyní.


2. KUCHYŇSKÝ SKLENĚNÝ PANEL OLEJOVÉ KVĚTINY, UMĚNÍ MALÍŘSTVÍ, MALBA
Barevné květiny malované olejovými barvami jsou jedním z nejúchvatnějších motivů skleněných kuchyňských panelů. Vysoce kvalitní digitální tisk umožňuje vytvořit na skleněném panelu i takto složitý barevný obraz.


3. KUCHYŇSKÝ SKLENĚNÝ PANEL ARCHANGEL MICHAEL BOJUJE S DRAKEM, RYTINA NAZARETSKÉ ŠKOLY
Archanděl Michael bojující s drakem je nástěnný panel, který se dobře zakomponuje především do pozadí bílých a tmavých kuchyní. Dokonale upravený skleněný panel do kuchyně vzbuzuje obdiv a zájem každého, kdo se na něj podívá.


Podívejte se na naši kolekci kuchyňských skleněných panelů -> ZDE

 

Čtěte rovněž: