Obrazy na skle 100x50 cm strana 109

Obrazy na skle jsou moderní formou dekorace stěn, kterou čím dál častěji využívají jak majitelé domů i bytů, tak i interiéroví návrháři.

Obrazy na skle ve velikosti 100 × 50 cm, tedy v horizontálním formátu, mohou být skvělou dekorací prakticky jakéhokoli interiéru. Jediným omezením zde může být jen styl výzdoby místnosti. Vícedílne dekorace na skle se budou hodit jako dekorace pokoje, který byl vyzdoben ve stylu více nebo méně moderním. Ve spojení s kovovými ozdobami nebo úpravami, navíc obklopené monochromatickými barvami, budou dominantní výzdobou. Obrazy na skle ve velikosti 100 × 50 cm budou rozhodně méně vhodné pro interiéry udržované v klasickém nebo retro stylu. Tento typ nástěnné dekorace zde nezapadne.

Jiným místem, kde bude skleněný obraz 100 × 50 cm skvělou dekorací, je koupelna. Pokud její velikost a výzdoba umožňují použít obraz jako dekoraci, doporučujeme právě obrazy na skle. Budou vypadat dobře zejména ve velkých koupelnách, kde je na stěnách prostor pro výzdobu. Sklo zajistí trvanlivost obrazu, navzdory vlhkosti, a zvolený motiv obohatí výzdobu koupelny.

Seznamte se s našimi galeriemi obrazů na skle 100 × 50 cm